loading

DZIAŁ FLOTY OPEL MIKOŁAJCZAK

To profesjonalna obsługa Firm w zakresie sprzedaży i pomocy w wyborze najkorzystniejszych form finansowania. W imieniu Twojej Firmy zajmujemy się negocjowaniem najlepszych rabatów producenta i uzyskujemy dofinansowanie odpowiednie dla wielkości floty.

Auto w Firmie powinno być niezawodnym narzędziem pracy. Doceń więc wygodę korzystania z naszych usług i skorzystaj ze specjalnych warunków handlowych. Dowiesz sie jak wybrać ofertę specjalnie dopasowaną do bieżącej sytuacji firmy, jak ograniczyć niektóre koszty czy nieobciążać bilansu wynikowego firmy. Za każdym razem przygotowując możliwie najlepszą ofertę, będziemy dbali o komfort Twojej pracy.

Opel to marka flotowa, która dla Twojej Firmy ma do zaoferowania szeroką gamę aut osobowych. Od Nowej Corsy poprzez Adama, Astrę i Insignię, Merivę, Mokkę i Zafirę. Posiadamy też pełną gamę samochodów dostawczych: Corsa Van, Combo Van i Combo Tour, Nowe Vivaro i Movano, a także całą gamę samochodów konwertowanych i podwozi do profesjonalnej zabudowy.
 

Polecamy nowoczesne i ekonomiczne silniki diesla a także rozwiązania proekologiczne. Opel jako jedyna marka na rynku sprzedaje auta z gazem w 100% fabrycznym. Nasza obsługa i dopasowane oferty zadowoliły już wielu klientów flotowych, warto więc skorzystać z niej już teraz.

Zapoznaj się z naszymi możliwościami.

Umów się na spotkanie flotowe u nas lub w Twojej Firmie.

Nowe auto, to obecnie najtańszy koszt pracowniczy.

Zadzwoń bezpośrednio do Działu Floty: 602 716 191

  • Zawsze dopasowana oferta flotowa z dużymi rabatami dla MŚP i Korporacji (sprzedaż, leasing, wynajem – dla każdej firmy wg indywidualnych potrzeb)
  • Udogodnienia w dopasowaniu specjalistycznych zamówień
  • Odkupienie aut obecnej floty i zamiana na nowe sprawne auta (odkupujemy i bierzemy w rozliczeniu auta każdych marek, wym ieniając na nowe a w czasie ewentualnego oczekiwania mamy do dyspozycji park 800 aut wynajmowych)

OPEL DRIVE PLAN I WYNAJEM

Korzystna propozycja dla Firm, w których auto jest narzędziem pracy, to wynajem długoterminowy na 2-5 lat z limitem do 250.000 km.

W cenie programu znajdziesz pełen pakiet usług, gwarantujący stałe koszty użytkowania i pełną mobilność w przypadku szkody komunikacyjnej.

To oznacza - całkowity spokój i brak nieprzewidzianych wydatków podczas eksploatacji aut. 

W najkorzystniejszej wersji wynajmu ujęte są koszty ubezpieczenia, opon, przeglądów i napraw mechanicznych. To oznacza - całkowity spokój i brak nieprzewidzianych wydatków podczas eksploatacji aut.

LEASING OPERACYJNY

Posiadamy wiele ciekawych ofert leasingowych dostosowanych pod Państwa oczekiwania. Wpłata 1-40%, opcjonalny wykup do 40% oraz zmienny okres leasingowania. Uproszczone procedury i szybki od decyzji zakupu do wyjazdu z salonu całkowicie nowym autem. Możliwość wpisania usług dodatkowych oraz ubezpieczenia w koszty leasingowe.

Pomagamy i doradzamy w kwestiach księgowych i przy wyborze najlepszej opcji a po zakończeniu umowy to Ty decydujesz o finalizacji – opcjonalny wykup to oferta nad którą warto się zastanowić. Całkowicie nowe auto to ciekawa opcja.

DEALERSKI WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Jeżeli interesuje Cię nowoczesna, zdobywająca coraz większą popularność forma finansowania, skorzystaj z wynajmowej możliwości użytkowania floty samochodów. Możesz tego dokonać na okres od 12 do 60 miesięcy, a korzyścią będzie możliwość braku zaangażowania własnego kapitału, stałe koszty miesięczne oraz też nieobciążanie zdolności kredytowej.

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonała oferta dla firm, które posiadają własną flotę transportową pojazdów, chcą ją rozbudować lub dopiero decydują się na jej utworzenie. Wynajem długoterminowy pozwala zaoszczędzić środki finansowe, które w przypadku eksploatacji własnego taboru należałoby zainwestować w jego przeglądy, naprawy i serwis. Wynajęcie samochodu na dłuższy okres to zatem doskonała okazja do redukcji kosztów związanych z utrzymywaniem własnej floty.

OPEL PARTNER PROGRAM

Dodatkowa korzyść dla pracowników, którzy mogą zakupić samochód dzięki rabatom wynegocjowanym dla Firmy. Wraz z największym bankiem samochodowym Getin Bank oferujemy system finansowania kierowany do osób, które oczekują niższych kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem nowego samochodu. Ta atrakcyjna forma kredytowania dostępna jest u nas i obejmuje wszystkie nasze produkty. Szczególnie polecamy bezodsetkowe produkty bankowe: np. kredyt 50/50.

DOBRA OFERTA DLA TWOJEJ FIRMY - ZADZWOŃ

mail: flota@opelmikolajczak.pl

Do góry