loading

Serwis mechaniczny

Serwis Mikołajczak został stworzony z myślą o Państwa potrzebach i komforcie, z uwagi na to jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 (Bydgoszcz) oraz 8-18 (Inowrocław). Natomiast w soboty zapraszamy w godzinach 7-14.

Profesjonalny serwis wyposażono w najwyższej klasy urządzenia oraz przyrządy techniczne i elektroniczne. Wykwalifikowany i doświadczony personel, który przechodził wielokrotne szkolenia, zorganizowane przez firmę Genreal Motors, w zakresie technologii napraw pojazdów oraz kompleksowej obsługi Klienta.

Dzięki dużej liczbie stanowisk naprawczych oraz licznemu zespołowi technicznemu serwis zapewnia szybką obsługę.

Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne w serwisie:

  • linia diagnostyczna firmy Beissbart służąca do kontroli amortyzatorów, zbieżności i siły hamowania kół,
  • komputerowe urządzenie do diagnostyki samochodów Opel,
  • komputerowe urządzenie firmy Beissbart do badania geometrii zawieszenia,
  • urządzenie do obsługi układów klimatyzacji, elektroniczna wyważarka kół

Na potrzeby klientów marki Opel opracowany został specjalny program serwisowy: Recepcja bezpośrednia - pozwala na szybkie przeprowadzenie wstępnych oględzin w obecności klienta a następnie ustalanie zakresu naprawy. Jest to możliwość zobaczenia na własne oczy stanu swojego pojazdu.

Umówienie wizyty

Umówienie wizyty w naszym serwisie jest możliwe na kilka sposobów – osobiście, telefonicznie, mailowo lub w postaci gotowego zapytania o serwis.

Skontaktuj się z nami i poznaj ceny usług serwisowych do Twojego Opla

W razie pytań prosimy o kontakt a nasz doradca odpowie na wszystkie Państwa pytania.

W naszej ofercie posiadamy również Punkt Szybkiej Obsługi, czyli specjalne stanowisko dedykowane do przeprowadzania diagnostyki oraz wymiany części eksploatacyjnych – oczekiwanie na tego rodzaju usługi jest znacznie krótsze!


Nasze usługi

Przegląd okresowy

Obsługa techniczna samochodów jest kluczowym elementem bezawaryjnej eksploatacji. Dlatego, też dokładamy wszelkich starań, aby przeglądy realizowane w naszych oddziałach były kompletne oraz wnikliwe. Wczesne wykrycie usterki w znaczy sposób minimalizuje koszty późniejszej awarii.

 


 

Naprawy mechaniczne

Długoletnie doświadczenie, wiedza oraz nowoczesna technologia to nasz atut w czasie napraw pojazdów marki Opel. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu obsługujemy w pełnym zakresie samochody osobowe oraz ciężarowe ściśle przestrzegając norm General Motors.

 


 

Diagnostyka komputerowa

Wszystkie nasze odziały są wyposażone w profesjonalne urządzenia wykorzystywane do diagnostyki elektroniki wszystkich pojazdów marki Opel. Ciągłe szkolenia zgodne z wytycznymi General Motors powodują, że nasza załoga jest na bieżąco z wszystkimi rozwiązaniami technicznymi. 

Montaż wyposażenia dodatkowego

W naszej ofercie posiadamy wiele pozycji wyposażenia dodatkowego. Akcesoria zwiększają wszechstronność samochodu lub podkreślają jego indywidualny charakter. Ważne, aby ich montaż był realizowany w oparciu fachową wiedzę.


 


 

Serwis ogumienia

Każda nasza stacja obsługi posiada najnowocześniejsze urządzenia do bezdotykowego demontażu opon oraz komputerowe wyważarki marek Werther oraz Beissbarth. Nowością jest najwyższej klasy wyważarka firmy HUNTER GSP 9700.

 


 

Serwis klimatyzacji

Do obsługi systemów klimatyzacji wykorzystujemy nowoczesne urządzenia. Natomiast preparaty, które stosujemy do dezynfekcji układów są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług. Posiadamy rozwiązania pakietowe co minimalizuje koszty obsługi.
 

 


 

Badanie techniczne

Stacja Kontroli Pojazdów Mikołajczak zlokalizowana jest bezpośrednio przy naszym oddziale. W jednym miejscu to wielu spraw związanych z eksploatacją samochodu. Dodatkowo cena badania technicznego jest fakturowana w cenie urzędowej.


 


 

Sprawdzenie samochodu przed zakupem

Sprawdzenie używanego samochodu przed zakupem jest kluczowym elementem w procesie decyzyjnym. Dlatego tak ważny jest wnikliwy przegląd z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń. Oferujemy usługę, która zawiera m.in.: sprawdzenie zgodności nr VIN auta, sprawdzenie stanu licznika i kodów usterek (TECH , MDI), pomiar grubości powłoki lakierniczej, ścieżka diagnostyczna, sprawdzenie stanu amortyzatorów, układu hamulcowego, zawieszenia i układu kierowniczego, działania świateł zewnętrznych, klaksonu, stanu ogumienia, układu wydechowego, sprawdzenie w ESA historii samochodu.


 

Obsługa instalacji gazowych

W naszym oddziale istnieje możliwość obsługiwania pojazdów z instalacją gazową. Posiadamy urządzenia, które umożliwiają wykonanie czynności kontrolnych oraz regulacyjnych. Dzięki szerokiemu asortymentowi części zamiennych czas obsługi skraca się do minimum.
 

 


 

Samochody zastępcze

W razie konieczności pozostawienie pojazdu w serwisie, proponujemy skorzystanie z samochodów naszych samochodów zastępczych. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne auta zastępcze różnych klas w konkurencyjnych stawkach.

 


 

Pomoc drogowa

Posiadamy wyodrębnione specjalistyczne samochody transportowe, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę. W razie problemów kontaktowych z fabrycznym assistance możliwy jest bezpośredni kontakt z naszym serwisem oraz holowanie na preferencyjnych warunkach. 

DOOR TO DOOR

W razie braku możliwości samodzielnego przyjazdu do serwisu, istnieje możliwość skorzystania z usługi DOOR TO DOOR. Nowatorskie rozwiązanie polega na odbiorze samochodu oraz dostawie po naprawie w wyznaczone miejsce. Ta usługa przede wszystkim pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Skontaktuj się z nami i poznaj ceny usług serwisowych do Twojego Opla

Do góry