loading

Umów się już dziś!
SERWIS OGUMIENIA

Bydgoszcz   Armii Krajowej 250 tel.: 52 320 31 01
  Fordońska 59 tel.: 52 365 02 01


Skontaktuj się z nami i poznaj ceny usług serwisowych do Twojego Opla

Rewolucyjny system obsługi

Nasz serwis ogumieni został wyposażony w najbardziej zaawansowaną linę do obsługi kół marki Hunter składającą się montażownicy automatycznej Hunter TCR oraz wyważarki HUNTER GSP9720. Tego typu całościowe linie są tylko 4 szt w Polsce. Dzięki tej technologii oferujemy największą skuteczność wyważenia kół.
 

Przechowywanie oponPrzechowywanie opon

 


Montażownica automatyczna Hunter TCR z laserowym wspomaganiem

 • pozwala na najbardziej precyzyjny montaż dowolnego rodzaju opon
 • obsługuje wszystkie typy opon runflat,
 • obsługuje największe rozmiary
 • obsługuje niskie profile również do samochodów wyczynowych
 • zupełnie eliminuje uszkodzenie opony, felgi, czujników
 • redukuje doważanie poprzez automatyczny masaż stopki opony, co powoduje uwalnianie zalegającego powietrza


Wyważarka HUNTER GSP9720 z laserowym wspomaganiem

 • Funkcja testu drogowego - badana jest konstrukcja opony, diagnozuje się wszelkie drgania występujące w kole, badana jest sprężystość, sztywność opony oraz całego koła w rzeczywistych warunkach na drodze. Urządzenie do testu drogowego wykrywa wszelkie wady konstrukcyjne, które występują w oponach nowych i używanych. Dużą zaletą jest to, że jako jedyne urządzenie to jest używane do rozpatrywania reklamacji przez większość firm oponiarskich oraz producentów samochodów.
 • Funkcja optymalizacji montażu ogumienia. Czynność optymalizacji kół ma na celu ułożenie opony na feldze w taki sposób aby zminimalizować jej bicie i zarazem ilość założonych ciężarków.
 • OPTYMALIZACJA DYNAMICZNA – wykonywana, gdy jest zbyt duża niedowaga. Aby nie zakładać dużych ciężarków dzięki Hunter TCR można obrócić oponę na obręczy tak, by siły powstające w wyniku nie wyważenia felgi i opony równoważyły się.
 • OPTYMALIZACJA SPOKOJNEGO BIEGU – pozwala usunąć wibracje koła, wynikające z wady kształtu i nierównomiernej sprężystości opony. Dzięki temu można zminimalizować bicie opony względem felgi.
 • Funkcja wspomagania procesu wyważania przy nieprawidłowym zużyciu opony, niejednorodności w budowie wewnętrznej opony (wada opony) lub uszkodzeniu wewnętrznego opony. Po pomiarze sił bocznych dla wszystkich kół samochodu i ich ponumerowaniu, oprogramowanie Straight Trak wskazuje miejsce zamontowania poszczególnych kół pojazdu, aby sumaryczna wartość siły bocznej, działające na samochód była jak najmniejsza. Dzięki tej funkcji ułożenie kół w samochodzie jest optymalne co likwiduje również  uciążliwy efekt „ściągania” samochodu.
 • Funkcja wspomagania rozłożenia ciężarków na feldze aluminiowej aby były one schowane za ramionami/szprychami


Nasz warsztat został wyposażony w najnowocześniejsze i najdokładniejsze urządzenia dostępne na ryku, które oprócz tradycyjnej funkcji wyważania statycznego i dynamicznego koła umożliwia precyzyjne dostosowanie do warunków drogowych.

DZIAŁ SERWIS MIKOŁAJCZAK

Bydgoszcz, Armii Krajowej 250

52 320 31 01

Godziny otwarcia: 6:00-22:00

Bydgoszcz, Fordońska 59

52 365 02 01

Godziny otwarcia: 6:00-22:00

Do góry