loading

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

Wyjątkowa Promocja. Nie przegap takiej okazji.

Movano Furgon z rabatemMovano Furgon z rabatem do 39 750 zł brutto dla przedsiębiorców.

Poznaj Opla Movano. Duży samochód dostawczy stworzony z myślą o Tobie i Twoim biznesie. Kilka wersji nadwozia, jeszcze więcej komfortu i funkcjonalności.

Modele z roku produkcji 2019 są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki i znajdź swój wymarzony samochód! Skontaktuj się z wybranym dealerem, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie.Maksymalna wartość rabatu dotyczy modeli z roku produkcji 2019, dostępnych na składach dealerskich w dniu 12 maja 2020.

 


 

Movano Podwozie z rabatemMovano Podwozie z rabatem do 35 150 zł brutto dla przedsiębiorców.

W Twojej działalności nawet najmniejsza cyfra ma znaczenie. Szczególnie dotyczy to transportu i logistyki. Potrzebujesz więc wyspecjalizowanego pojazdu, na tyle mocnego i dużego, by wykonać najtrudniejsze zadania. Wierzymy, że Movano sprawdzi się w wymagających sytuacjach.

Modele z roku produkcji 2019 są w naszej superofercie. Sprawdź listę samochodów dostępnych od ręki i znajdź swój wymarzony samochód! Skontaktuj się z wybranym dealerem, a my przygotujemy ofertę dla Ciebie.


Maksymalna wartość rabatu dotyczy modeli z roku produkcji 2019, dostępnych na składach dealerskich w dniu 12 maja 2020.

Kontakt

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez podmioty oraz na zasadach wskazanych w Oświadczeniu o ochronie prywatności.

Informacje na temat przysługujących Państwu uprawnień oraz nasze dane kontaktowe znajdują się tutaj.
promo 
Do góry