loading

LEASING | KREDYT | WYNAJEM

OPEL KREDYT

Wraz z największym bankiem samochodowym Getin Bank oferujemy system finansowania kierowany do osób, które oczekują niższych kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem nowego samochodu. Ta atrakcyjna forma kredytowania dostępna jest u każdego dystrybutora samochodów marki Opel i obejmuje wszystkie nasze produkty.

OPEL KREDYT 3x33%

W skrócie:

Przed odbiorem samochodu wpłacasz 34% ceny pojazdu, następnie - co roku - po 50% kwoty pozostałego kapitału!

Okres kredytowania: 24 miesiące

Udział własny klienta wynosi: 34% wartości pojazdu

Prowizja bankowa: 5,0%

Oprocentowanie kredytu: 0%

Obligatoryjne ubezpieczenie: Ochrona Prawna lub Life - składka w wysokości: 6,0%*

 

OPEL KREDYT 50/50

W skrócie:

Przed odbiorem samochodu wpłacasz 50% ceny pojazdu, a po roku pozostałą część kapitału!

Okres kredytowania: 12 miesięcy

Spłata: jednorazowa na koniec okresu kredytowania

Udział własny klienta wynosi: 50% wartości pojazdu

Prowizja bankowa: 4,0%

Oprocentowanie kredytu: 0%

Obligatoryjne ubezpieczenie: Ochrona Prawna lub Life - składka w wysokości: 3,0%*

 

OPEL LEASING MOBILNY
Najnowsza propozycja dla Firm, w których auto jest narzędziem pracy, to połączenie leasingu operacyjnego z wynajmem długoterminowym.

W cenie programu finansowania Opel Leasing Mobilny znajdziesz pełen pakiet usług gwarantujący stałe koszty użytkowania i pełną mobilność w przypadku szkody komunikacyjnej.

Pakiety serwisowe do wyboru:

MINI W miesięcznych ratach ujęte koszty przeglądów okresowych zgodnie z zaleceniami producenta aut Opel.

MAXI W miesięcznych ratach ujęte koszty przeglądów i napraw mechanicznych. To oznacza całkowity spokój i brak nieprzewidzianych wydatków podczas eksploatacji.

  • Assistance 24h i samochód zastępczy gratis – to my dbamy, aby Twój samochód był naprawiony jak najszybciej, zgodnie z technologią producenta, co działa na korzyść wartości rezydualnej Twojego auta.

  • Opcjonalny wykup na preferencyjnych warunkach – Ty decydujesz czy kupić samochód czy wymienić na nowy.

  • Pełna mobilność – w przypadku szkody komunikacyjnej czy awarii na drodze samochód zastępczy dostajesz na cały czas naprawy

Szczególnie polecamy pakiet MAXI. Przejrzyste zasady nr 1 na rynku – bez wpłaty własnej, bez kosztów rejestracyjnych i kosztów ukrytych, opony zimowe i auto zastępcze w cenie, całkowita ochrona stanu technicznego auta, nawet po okresie gwarancyjnym. Naprawy blacharsko-lakiernicze włącznie z zapłatą wartości Vat. Naprawa i wymiana części w autoryzowanych serwisach i na oryginalnych częściach. Jedyne Twoje koszty eksploatacyjne to paliwo i płyn do spryskiwaczy.

LEASING OPERACYJNY

Posiadamy wiele ciekawych ofert leasingowych dostosowanych pod Państwa oczekiwania. Wpłata 1-40%, opcjonalny wykup do 40% oraz zmienny okres leasingowania.

Uproszczone procedury i szybki od decyzji zakupu do wyjazdu z salonu całkowicie nowym autem. Możliwość wpisania usług dodatkowych oraz ubezpieczenia w koszty leasingowe.

Pomagamy i doradzamy w kwestiach księgowych i przy wyborze najlepszej opcji a po zakończeniu umowy to Ty decydujesz o finalizacji – opcjonalny wykup to oferta nad którą warto się zastanowić. Całkowicie nowe auto to ciekawa opcja.

DEALERSKI WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Jeżeli interesuje Cię nowoczesna, zdobywająca coraz większą popularność forma finansowania, skorzystaj z wynajmowej możliwości użytkowania floty samochodów.

Możesz tego dokonać na okres od 12 do 60 miesięcy, a korzyścią będzie możliwość braku zaangażowania własnego kapitału, stałe koszty miesięczne oraz też nieobciążanie zdolności kredytowej.

Specjalnie dla Ciebie nasza firma przygotowała specjalny program wynajmu długoterminowego SystemLease. Jeśli chcesz wiedzieć więcej i otrzymać ofertę wejdź na stronę: www.SystemLease.pl

Długoterminowy wynajem samochodów to doskonała oferta dla firm, które posiadają własną flotę transportową pojazdów, chcą ją rozbudować lub dopiero decydują się na jej utworzenie.

Komfortowe, a jednocześnie praktyczne rozwiązanie łączy w sobie zalety wypożyczenia auta oraz możliwości pakietu, jakie daje obsługa serwisowa. Dodatkową korzyścią płynącą z wyboru tej opcji jest możliwość korzystania ze świetnie zaopatrzonej floty pojazdów z aktualnymi przeglądami technicznymi. Pozwala to zaoszczędzić środki finansowe, które w przypadku eksploatacji własnego taboru należałoby zainwestować w jego przeglądy, naprawy i serwis.

Wynajęcie samochodu na dłuższy okres to zatem doskonała okazja do redukcji kosztów związanych z utrzymywaniem własnej floty.

 

Do góry